OFFLINE

NIGHT OF TERROR po raz ostatni w tym roku!

W sobotę, 19 grudnia 2015 odbędzie się kolejna, dwudziesta czwarta "Noc Terroru", będąca jednocześnie ostatnią w tym roku metalową imprezą w murach katowickiej KORBY. Oczekiwanie na wigilijnego karpia i prezenty od dzieciątka umili "metaluszkom" pięć hord, uprawiających metal wszelakiej maści.
 Niekwestionowaną "pierwszą gwiazdką" imprezy będzie SPIRIT CRUSHER. Formacja krocząca tą samą ścieżką, co Australian Pink Floyd czy rodzimy Blek Sabat, przedstawi przekrojowy set, na który złożą się rodzynki w cieście zwanym DEATH. W skład "łamacza ducha" wchodzą ludzie związani z Warfist, Supreme Lord, Ebola czy Taran. A jak zielonogórscy wyjadacze wypadną w konfrontacji z twórczością Chucka Schuldinera, którego 14 rocznica śmierci stuknie kilka dni wcześniej, wręcz należy przekonać się naocznie.
https://www.facebook.com/tributedeath
 Drugą atrakcją wieczoru będzie nowotarski ARIES VEHEMENS, który wreszcie doczekał się wydania na srebrnym krążku debiutanckiego krążka "Decade of Necrosodomy", dostępnego uprzednio jedynie na taśmie z logiem Putrid Cult. Płytę firmuje polska Goressimo Records. Rzecz dla miłośników obskurnego death metalu w starym stylu.
https://www.facebook.com/Aries-Vehemens-164239906942263
 W środku stawki wystąpi pochodzący z Dąbrowy Górniczej RANDAST. Jak sami twierdzą, parają się heavy/thrashem, wynikającym z umiłowania do Megadeth i Running Wild. Młodociani miłośnicy lat 80-tych odegrają materiał z szykowanego właśnie debiutanckiego demo.
https://www.facebook.com/RandastBand
 Nieco niżej w rankingu czasowym organizatorów uplasowali się panowie z DEATHRONED. W składzie ludzie z m.in Heroin Christ, a na koncie koncerty u boku Fleshgore, Calm Hatchery, Sphere, Pyorrhoea, czy Ulcer Uterus.
https://www.facebook.com/Deathroned666
 Gig otworzą świeżutcy thrasherzy z IMPLODER, inspirujący się dokonaniami Megadeth, Death i Kreator.
https://www.facebook.com/Imploder-693678677398717
 Szczegóły:
NIGHT OF TERROR 24
SPIRIT CRUSHER, ARIES VEHEMENS, RANDAST, DEATHRONED, IMPLODER
19 grudnia 2015 (sobota)
Pub KORBA, Katowice, ul. Złota 1
start: 18:30, wjazd: 12 zł
Wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/events/531241577034748/

Dodatkowe informacje