OFFLINE

RAGNAROK ukończył nagrania nowego albumu

Norwescy black metalowcy RAGNAROK zakończyli nagrania swojego ósmego albumu, który ukaże się w pierwszej połowie 2016 roku nakładem Agonia Records. Tytuł albumu to "Psychopathology".
Krążek zostal zarejestrowany w Endarker Studio z basistą Marduk, Devo, za konsolą.
Będzie to pierwszy album RAGNAROK w którym założyciel i autor muzyki, Jontho, występuje jako wokalista. Jego dotychczasową rolę perkusisty przejął Dauden (Malignant). Za gitary odpowiada Bolverk, a za bass, DezeptiCunt. Ten ostatni kończy swoją przygodę z RAGNAROK - "Psychopathology" jest ostatnim albumem w którego nagraniach wziął udział.
Jak zapowiada frontman formacji, Jontho, powstały w odświeżonym składzie album będzie najlepszym w wieloletniej karierze grupy. "Psychopathology to efekt dedykacji i ciężkiej pracy. Jest to kolejny krok w ewolucji zespołu" - komentuje.
 W kwestii odejścia basisty, dodał: "Wkrótce po zakończeniu nagrań DezeptiCunt poinformował nas że planuje się skupić na nowym projekcie. RAGNAROK wymaga 100% zaangażowania od swoich członków, zdecydowaliśmy więc, że najlepiej będzie jeśli nasze drogi się rozejdą. Dziękujemy mu za osiem wspólnych lat".
"W najbliższym czasie skupimy się na promocji nowego albumu i poszukiwaniu nowego basisty. Podczas nadchodzących koncertów wystąpi z nami muzyk sesyjny".
Więcej informacji o nowym albumie już wkrótce.

Dodatkowe informacje