OFFLINE

„Under The Same Sky” – nowa płyta Neuronii na rynku

14 grudnia 2015 na rynku pojawiła się najnowsza płyta Neuronii zatytułowana „Under The Same Sky”. Z tej okazji zespół udostępnił darmowy odsłuch krążka.
Album „Under The Same Sky” jest trzecią długogrającą płytą istniejącej od 2003 roku Neuronii. Płyta swoją premierę miała 14 grudnia. Zespół udostępnił najnowsze wydawnictwo w całości do odsłuchu:
„Under The Same Sky”, odsłuch: https://www.youtube.com/playlist?list=PLpVLaW3jDEzK4rqq9n4Hsd6g-w_FMlDv8
Nowy album Neuronii jest dostępny w formie fizycznej, trafił także do sprzedaży cyfrowej za pośrednictwem Dwaem Media Group:
iTunes: https://goo.gl/7B993y
Google Music: https://goo.gl/r5Nki9
„Under the Same Sky” to trzeci studyjny album warszawskiej Neuronii, na której zespół kontynuuje drogę wytyczoną na wydanej w 2012 roku EP-ce „Insanity Relapse”. Album został zarejestrowany w trzech studiach nagraniowych: Heinrich House, Sonic Strike oraz Sound Division. 
Nową płytę Neuronii promowały single: „Get Ready for War", „Dialogues of a Love Lost” oraz tytułowy „Under The Same Sky”.
Neuronia to założony w 2003 roku warszawski zespół, który od początki istnienia charakteryzował się indywidualnym brzmieniem i spojrzeniem na granie rocka i metalu.  Przez ponad 12 lat istnienia zespołu ewoluował zarówno jego skład, jak i styl. Muzyka Neuronii to unikalna mieszanka mocnego rock`n`rolla i thrash metalu z elementami progresywnymi i melodyjno-deathmetalowymi. Neuronia ma na koncie dwa albumy wydane przez warszawską Fonografikę: „The Winter of My Heart” (2008) i „Follow the White Mouse” (2010) oraz dwa wydawnictwa EP - ostatnie, „Insanity Relapse”, ukazało się w 2012 i podobnie jak pełne albumy grupy zebrało pochlebne recenzje w polskich i zagranicznych mediach.
Więcej:
http://www.facebook.com/neuronia
http://www.neuronia.bandcamp.com

 

Dodatkowe informacje